Płeć: diewoczka

PostWysłany: Sob 22:41, 10 Sty 2009     Temat postu:

nie pamiętam dokladnie, ale chyba w Magazynie Sportowym...

Polibuda! myslam, że Santili podejdzie tam do sedziego i go zrzuci z tamtąd xD. Bylo gorąco.

Skra wczoraj zbytnio się nie nameczyła. 2 set: 14% przyjęcia (0% bdb), 5 pkt w ataku... i wygrany set do 13. W zyciu nie widzialam tak dziwnego seta... ale nie będę się pastwic nad AZSem.

Resovia. Igła kontuzjowany Sad podobno do karetki byl przewozony na wózku :/.

Trefl. Niby ciesze się z wygranej Czewy, ale szkoda mi Trefla, Zanuto wrócił, a kontuzjowany zostal Serafin. Nad Gdanskiem, to chyba wisi jakies fatum... i jeszcze nie wiadomo co z Kadziem.

dżaga
Elita

Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 10092

PostWysłany: Sob 22:50, 10 Sty 2009     Temat postu:

JSW-AZS super mecz ogólnie... mega się ciesze z tej wygranej AZSu bo dzięki temu JSW moim nie "uciekło"Very Happy Fajne było jak Rusek Santiliego uspokajałSmile
To było dla mnie nei dziwne a po prostu okropne;( I chce o tym zapomnieć;(
Kontuzja Igły przesrane... Wiesz kim go Resovia zastąpi?
A trefl to wogóle pomyłka, nie dośc że zbudowany i prowadzony wogóle bez jakiejkolwiek logiki to jeszcze mega pech z kontuzjami. Skończy się tak ze będą z Jadarem grali w barażach:/

Olx
Elita

Posty: 3985

Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 23:13, 10 Sty 2009     Temat postu:

Nie wiem kim go mogą zastąpić, Łuka jest kontuzjowany, więc on odpada, Wika go nie zastąpi, bo nie ma dobrego przyjęcia. może... Gierek? nie mam pojęcia...

a Trefl staje się ''czerwoną latarnią'' ligi...

PostWysłany: Wto 20:04, 13 Sty 2009     Temat postu:

No pewnie Gierek. Ale w sumie lepiej (obiektywnie;)) że teraz ta kontuzja, do plejofów się zagoi;)
Ale kasza złozył dymisje! jeee!;D teraz to może powalczą z delecta o ósemke;D W każdym razie gorzej byc nie może więc jestem pełna nadziei. Chociaż niech swoją świetna gre zaczną prezentowac po meczu z moimi;)
Łosz Delcta wygrała z KK! Jak tak dalej pójdzie będę musiała przyznac że Wspaniały jest dobrym trenerem... a nie chce;(Very Happy

PostWysłany: Śro 13:38, 14 Sty 2009     Temat postu:

A wiecie, czy będzie gdzieś transmitowany mecz gwiazd Plus Ligi?

PostWysłany: Śro 19:02, 14 Sty 2009     Temat postu:

nie wiem.. reklamowali 14:30, ale moze to studio.
O lol, Piła - Odintsowo 3:0;D A Sadurek genialna po prostu! Teraz to już chyba nikt nie będzie mówił że Skorupa lepsza!Very Happy

PostWysłany: Śro 19:08, 14 Sty 2009     Temat postu:

Pod Moskwą;D A tak z nim bo tak mają dwie drużyny w siatke w LM. i obie sa w grupie z Polskimi.

Siatkówka: Polacy - Zagraniczni 0:3
"Na początku meczu minimalną przewagę mieli Polacy (8:7). Po przerwie bardzo dobrze w bloku spisywał się Łukasz Kadziewicz, który zdobył kilka punktów z rzędu (16:12). Chwila odpoczynku dobrze wpłynęła jednak na obcokrajowców, a szczególnie na Janne Heikkinena, który swoją zagrywką sprawił Polakom sporo problemów (16:16). Końcówka partii była bardzo wyrównana, ale ostatecznie więcej szczęścia mieli zawodnicy zagraniczni (25:23).

W drugim secie siatkarze prowadzeni przez Daniela Castellani’ego narzucili Polakom swój rytm i od razu uzyskali wysoką przewagę, którą systematycznie zwiększali (16:8 ). Set zakończył się wynikiem 25:19 dla gości.

Niemal przez całą trzecią partię przewagę na boisku mieli obcokrajowcy. Podopieczni Daniela Castellani’ego dominowali w każdym elemencie gry, grali o wiele bardziej finezyjnie, co przełożyło się na wynik seta – 25:19.

Skład Polaków: Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Marcin Wika, Łukasz Kadziewicz, Robert Szczerbaniuk, Dawid Murek, Paweł Zatorski (l) oraz Daniel Pliński, Zbigniew Bartman, Paweł Papke, Paweł Woicki, Michał Bąkiewicz

Skład zagranicznych: Terence Martin, Jakub Novotny, Miguel Falasca, Stephane Antiga, Ihosvany Hernandez, Jane Heikkinen, Marko Samardzić (l) oraz Jurij Gladyr, Michał Masny, Mikko Oivanen, Olli Kunnari"
Dodam jeszcze, że Polacy się baaaaardzo wyluzowali. Nie brakło śmiesznych sytuacji, np. Falasca wystawił do Samardzića, a ten zaatakował, albo w polskiej drużynie było na boisku przez chwilę 7 graczy (Kadziewicz rozłożył ręce i się uśmiechnął) ;D A Castellani szalał, jakby nie był do końca trzeźwy XD

dżaga
Elita

PostWysłany: Wto 19:16, 20 Sty 2009     Temat postu:

Mecz fajny jako zabawa ale poziom do dupy juz dzewczynki miały lepszy. Ale ogólnie fajnie tylko nie podobało mi się jak Kadziewicz wskoczył na mojego Marko.
A wieczorem ta cała gala to pomyłka... Hajzer i Popielewicz więcej mówić ne trzeba... nie dotrwałam nawet do debiutu roku.